Ekologiczna Myjnia Parowa

Zakres usług serwisu samochodowego:

Nasza myjnia parowa to przede wszystkim ekologia! A ekologia to zdrowie ! Ograniczamy do 90% zużycie wody oraz 100% zużycia chemi , która trafiałaby jako odpad do ścieków i do gruntu.
Brak stosowania detergentów chemicznych to wielka zaleta naszej myjni ,której walorem jest brak uczuleń, podrażnień skóry czy oczu.

Do mycia parowego bowiem wykorzystane są wyłącznie ekologiczne środki czystości i para wodna, która jest obojętna dla otoczenia. Aby usunąć zabrudzenia takie jak; błoto, plamy, tłuszcz w myjniach tradycyjnych trzeba dużą ilość wody oraz detergenty chemiczne pod ciśnieniem, natomiast sucha para wodna wnika w zabrudzenia i rozpuszcza je od środka.

Proces mycia polega bowiem na spłukiwaniu auta suchą parą pod dużym ciśnieniem, która szybko i skutecznie rozpuszcza bród powierzchniowy nawet ten w bardzo trudno dostępnych miejscach. Zabrudzenia usuwane są za pomocą specjalnej ściereczki z mikrofibry. Ta technika mycia suchą parą wodną jest w pełni bezpieczna i bardzo wysoko skuteczna dla pojazdów.

Nie ograniczamy się tylko do mycia auta z zewnątrz, ponieważ sucha para wodna nadaje się również do odświeżania tapicerki, do mycia silników oraz do czyszczenia siedzeń. Dodatkowo zapewnia dezynfekcję wentylacji oraz czyszczonych powierzchni. Tak więc zapewniamy bezpieczne dla auta mycie suchą parą karoserii , ale również Mycie każdego najdrobniejszego elementu pojazdu.

eko-myjnia parowa w Poznaniu ekologiczna myjka parowa

Cennik Myjni

  • Mycie auta z zewnątrz: mycie karoserii, progów, szyb od zewnątrz, mycie felg, nabłyszczanie opon 30-40 zł
  • Czyszczenie wnętrza: odkurzanie wnętrza wraz z bagażnikiem, czyszczenie plastików + czyszczenie dywaników 40-50 zł
  • Odswieżenie tapicerki suchą parą 50 zł (usuwa bakterie i roztocza)
  • Pakiet mycia standardowy poz. 1+2 60-80 zł
  • Pranie tapicerki kercher i umycie parą od 200 zł

PODANE CENY SĄ CENAMI ORIENTACYJNYMI – DOKŁADNA WYCENA PO OGLĘDZINACH AUTA

ekologiczna myjnia parowa Poznań